Органічна гранула «ЕКО ГРАНУЛА»
Основне добриво, містить велику кількість поживних елементів і органіки, комплексний ефект, може застосовуватися в якості альтернативи мінеральних добрив, має пролонговану дію.

Органічний біостимулятор «Органік +»
Для позакореневого підживлення, комплексний збалансований склад, додаткове харчування в Вегетаційний період, виведення рослин зі стресу, максимальна ефективність при мінімальних нормах внесення.

Біодеструктор стерні «BIODESTERN»
Прискорення розкладання пожнивних залишків з поверненням поживних речовин в грунт, поліпшення структури грунту, насичення корисною мікрофлорою, витіснення патогенів.

Вся продукція вироблена на органічній основі і має найвищу якість. При комплексному застосуванні вона дозволяє скоротити використання мінеральних добрив і засобів захисту рослин до мінімуму.

Застосовуючи органічну гранулу в якості основного добрива Ви вносите той же азот, фосфор, калій, тільки природного походження, при цьому склад включає в себе комплекс мікроелементів, гумінові речовини і органіку. Органічний біостимулятор дає додаткове харчування в несприятливі періоди росту рослин, виводить їх зі стресу, підвищує стійкість культурних рослин до хвороб, підвищує якість вирощуваної продукції та дає додаткову прибавку врожаю. Біодеструктор стерні стабілізує природний процес розкладання пожнивних залишків, при цьому в грунт надходять поживні речовини і корисна мікрофлора, і витісняється патогенна мікрофлора.

Комплексне застосування продукції LATY AGRO забезпечує врожайність, якість і родючість.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *