Комплексне добриво пролонгованої дії, містить велику кількість поживних елементів і органіки, комплексний ефект, може застосовуватися в якості альтернативи мінеральних добрив.

Основне добриво з великим вмістом NPK, мікроелементів, гумінових речовин і органічної речовини. Максимум користі. Містить ті ж азот, фосфор і калій, тільки природного походження.

Також можливе комбіноване внесення з мінімальними дозами мінеральних добрив.

Частина елементів знаходиться в органічних сполуках і поступово вивільняється в грунті, що дає рослинам постійне підживлення протягом вегетаційного періоду. Післядія даних добрив триває в середньому 2 роки.
Застосування органічної гранули стимулює утворення гумусу, покращує фізичні властивості грунту, його структуру, підвищує водо і повітро проникність грунту, його здатність утримувати вологу. Підсилює стійкість рослин до хвороб, що зменшує фунгіцидне навантаження, підвищує стійкість до стресів рослин як до хімічних так і природних факторів, покращує якість вирощуваної продукції (підвищується вміст вітамінів, цукрів, крохмалю, кислот, білків, жирів, знижується вміст нітратів), робить її екологічно чистою.

Склад (середні показники):
Вологи – 18%
Органічної речовини – 75%
Загального вуглецю, C – 35%
Амінокислот – 2%
Гумінових речовин (гумінові та фульвові кислоти) – 3,5%
Загального Азоту, N – 4%
Загального Фосфору, P2O5 – 4%
Загального Калію, K2O – 4%
B, Mg, Ca, Mn, Br, S, Cu, Fe, Zn, Co, Cr.

Співвідношення C: N 8, pH 6.5.

Як ми можемо бачити з порівняльної таблиці, органічна гранула має в своєму складі не тільки Азот, Фосфор і Калій (як комплексне мінеральне добриво), але і містить ряд найважливіших для рослин мікроелементів, гумінові речовини, амінокислоти і органіку.
Саме комплексний природний склад визначає справжню цінність добрив, яка складається в їх здатності робити грунт живим і родючим, а продукцію – екологічно чистою, що забезпечує довгострокове та ефективне землеробство.

Норми внесення розраховуються виходячи з потреби удобрюваних культур в елементах живлення і їх змісту в добриві, а також залежать від поєднання з мінеральними добривами.

Тара: біг-беги 500 кг, 1000 кг, насипом.

Схожі статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *