Біодеструктор стерні прискорює розкладання пожнивних залишків з поверненням поживних речовин в грунт, поліпшує структури грунту, насичує його корисною мікрофлорою, сприяє витісненню патогенів.

Чому варто застосовувати біодеструктор?

Економія на мінеральних добривах і засобах захисту рослин
Завдяки прискореному розкладанню післяжнивних залишків, в грунт повертаються поживні речовини: азот, фосфор, калій, органіка.
Грунт заселяється корисною мікрофлорою – препарат містить азотофіксуючі, фосфор/калій-мобілізуючі бактерії.

Збереження родючості грунту
Інтенсивне землеробство згодом порушує природний гео-біо-хімічний баланс грунту, виснажуються запаси гумусу. Застосування біодеструктора сприяє відновленню природних обмінних процесів, структуризації ґрунту, його здатності утримувати вологу, і стимулює процес гумусоутворення.

Витіснення патогенної мікрофлори
Завдяки заселенню корисною мікрофлорою витісняються патогени – це створює доброчинне середовище для вирощування культурних рослин, підвищує їх стійкість до хвороб.

Ефективне землеробство
Завдяки прискореному процесу розкладання ми отримуємо чисте поле, удобрене повернутими в грунт поживними елементами, придатне для посіву наступної культури, в прискорені терміни. Це особливо важливо після вирощування таких культур як кукурудза і соняшник.

Підвищення врожайності
Комплексний ефект від застосування біостимулятора обумовлює підвищення врожайності. При систематичному застосуванні отримання хороших урожаїв стає стабільним.

Низькі витрати
1-2л препарату на 1га, в поєднанні з 3-5кг N на 1га (карбамід, аміачна селітра).

Перевірена ефективність
Біодеструктори вже міцно закріпилися в системах землеробства багатьох українських і зарубіжних агропідприємств, які на практиці переконалися в його доцільності.

Переконайтеся і Ви!

Біодеструктор стерні «BIODESTERN» містить живі клітини і спори бактерій, і продукти їх метаболізму у вигляді ЦЕЛЮЛОЗОЛІТИЧНОГО ферментативного комплексу.

Його застосування:

  • сприяє значному прискоренню розкладання пожнивних залишків і їх трансформації,
  • покращує структуру грунту, його здатність утримувати вологу,
  • відновлює мікро-біоценоз грунту і сприяє утворенню гумусу,
  • нормалізує процес природної фіксації атмосферного азоту в ґрунті,
  • зростає вміст рухомих форм фосфору і обмінного калію в грунті,
  • стимулює розмноження черв’яків і корисних мікроорганізмів,
  • перешкоджає поширенню хвороб культурних рослин завдяки розвитку корисних мікроорганізмів, витісненню патогенів та виділенню природних антибіотиків,
  • сприяє підвищенню врожайності наступних культур.

Спосіб застосування:
Препарат виготовляється в трьох формах – «BIODESTERN зернові», «BIODESTERN кукурудза» і «BIODESTERN соняшник». Ці форми відрізняються співвідношенням видів бактерій, що входять до їх складу, котрі були оптимізовані з огляду на хімічний склад рослинних залишків.

Застосовується з розрахунку 1л/га -для малостебельних культур, і 2л/га – для великостебельних культур, методом обприскування поверхні поля.
Максимальна норма внесення – 4 літри на 1 га + 30 кг N.

Особливості застосування та приготування робочого розчину:

1. Ефективним є використання препарату в разі залишення соломи на полі та її розвіювання подрібнювачем комбайна.
2. Обробка проводиться після збору і до обробки грунту.
3. Приготування робочого розчину слід проводить так: заповнити бак обприскувача на 1/3, додати препарат відповідно до норми витрати, включити міксер, залити бак водою до повного. Норма витрати робочого розчину – 200-400л/га.
4. Для компенсації споживання азоту мікроорганізмами необхідно вносити препарат в поєднанні з азотними добривами: 3-5 кг N / га у вигляді карбаміду разом з препаратом. Для отримання максимального ефекту рекомендується додатково внести до обробки 20-30 кг N / га у вигляді аміачної селітри методом розкидання.
5. Обробку слід проводить в нічні та ранкові години (в інтервалі від 19-00 до 9-00), уникаючи дії прямих сонячних променів.
6. Розрив часу між обприскуванням і обробкою грунту повинен бути мінімальним. Рекомендована схема – «слід у слід».

Зміщуваність і сумісність з іншими препаратами
Препарат може застосовуватися з гербіцидами суцільної дії на основі гліфосату.
З іншими хімічними ЗЗР сумісність НЕ вивчалася, тому що строки внесення НЕ збігаються.

Можливе застосування препарату разом з біофунгіцідами на основі грибів роду Trichoderma (для поліпшення санації грунту).

Тара: 10 л каністра, 1000 л єврокуб.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *